Piknik klasy 8a

W czwartek 10 czerwca całą klasą udaliśmy się na ognisko na polanę w Lesie Kabackim. Zbiórka była przed szkołą o godzinie 9:00, jednak niektóre osoby przyszły  do lasu wcześniej, żeby przygotować i rozpalić ogień.

Na polankę prowadziła malownicza dróżka. Spacer lasem w taki ciepły, słoneczny dzień był niesamowicie przyjemny. Gdy już byliśmy na miejscu, usiedliśmy przy dwóch stołach. Na początku chłopcy poszli na pobliskie boisko zagrać w siatkówkę, natomiast dziewczynki  zaczęły od pieczenia pianek, kiełbasek,  jedzenia i rozmów. Gdy chłopcy wrócili, aby coś zjeść, dziewczynki poszły na spacer przy polance. Było naprawdę wspaniale.

Podczas wyprawy można było obserwować zaćmienie słońca. Gdy wszyscy już się najedli i skorzystali z pięknej pogody,  postanowiliśmy wrócić do szkoły. Zrobiliśmy kilka pamiątkowych  fotografii i  posprzątaliśmy miejsce, na którym jedliśmy,  zgasiliśmy ognisko. Powrót  również minął przyjemnie  i wszyscy szczęśliwie wrócili do szkoły po miło spędzonym czasie.

Wycieczka mogła się  odbyć dzięki  pomocy i opiece rodziców, którym  za  to  bardzo dziękujemy.

Relacje uczestników Emilki i Szymona

POWRÓT