Pod batutą Miriam z Nazaretu… – 14.09

2.wejsciowe (1024x768)

Pod batutą Miriam z Nazaretu… – 14.09

I znowu spotykamy się w Niebieskiej Drużynie J

Zatwierdzamy swoje członkostwo w grupie Dzieci Miriam i oddanie Niepokalanej pieczęcią własnej dłoni… A potem serce i całe życie zanosimy przed Święte Oblicze naszej Matki, dostojnie jaśniejące pięknem przy swoim Synu, Panu Jezusie, w szkolnej kaplicy. Tak! Do nieba nie idzie się w pojedynkę!!! Dobrze to rozumiemy, dlatego zaraz potem z radością witamy nowych uczestników naszych maryjnych spotkań: Marcela, Helenkę, Justynkę, Julię, Łucję, Ewę, Małgosię, Wiktorię, Weronikę, Antosię, Marysię, Jacka. Dobrze, że jesteście z nami! Dobrze, że kochacie Maryję! Jaka to dla Niej radość, że chcecie Ją nie tylko czcić, ale i naśladować! Witamy Was! A na koniec …. nie mogło zabraknąć trochę powitalnych słodkości … przygotowanych przez opiekunów naszej grupy: s. Bartłomieję, panią Anię, Rodziców i oczywiście … zawsze duchowo obecnego wśród nas, Dzieci Miriam – Księdza Tadeusza J

Dziękujemy Wam J siostro Bartłomiejo, Pani Aniu, Księże Tadeuszu i nasi kochani Rodzice za wielkie serce i troskę. Dziękujemy, że są Dzieci Miriam w naszej szkole i możemy uczyć się, jak pięknie żyć w drodze do Nieba! Pamiętamy o Was w modlitwie!

Reporterzy Miriam J z Rodzicami

POWRÓT