Podsumowanie Turnieju Odzyskania Niepodległości 2017

01.DSCN0719 (1024x768)

Podsumowanie Turnieju Odzyskania Niepodległości 2017

W miniony weekend 25/26 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin zorganizował X edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych piłkarzykach 2009/2010, orlikach 2007/2008,  młodzikach 2005/2006, trampkarzach 2004 i młodsi.

Dwa Tytuły Mistrzowskie, dwa trzecie miejsca i sześć wyróżnień indywidualnych podczas X Edycji TON dla Klubu Snu Warszawa.

Łącznie w czterech kategoriach wiekowych  wystawiliśmy siedem drużyny z Naszego Klubu, Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Piłkarzyki zajęły IV i  V miejsce. Hubert Marynowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Orliki zajęły I i III miejsce. Błażej Tłaczała został królem strzelców, Krzysztof Sobierajski najlepszym bramkarzem, zaś Karol Średnicki zawodnikiem fair-play.

Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej, pechowo przegrywając w półfinałach, spotkali się w bratobójczym pojedynku o III miejsce.

Antek Lorenc został wybrany najlepszym bramkarzem.

Trampkarze zajęli I miejsce, a Jurek Lipiecki został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wyniki w tabelach  WYNIKI, TABELE MŁODZIKI   WYNIKI, TABELE PIŁKARZYKI    WYNIKI, TABELE TRAMPKARZE

Pierwsze podziękowania składam na ręce Naszych Sióstr, które swoją obecnością podczas otwarcia/zamknięcia a także przy wręczaniu wyróżnień dla uczestników dodawały otuchy zawodnikom.

Za pomoc w organizacji podziękowania kieruje w stronę rodziców powołanych jak również nie powołanych zawodnikówJ , liczba rodziców którzy się angażują w pomoc z roku na rok jest coraz większa – bardzo mnie to cieszy i w imieniu Zarządu Klubu jak również wszystkich uczestników turnieju bardzo za to dziękuję.

Tomasz Grzywna

POWRÓT