Przygotowanie paczek – 16.12.2016

IMG_8813 (1024x683)

Przygotowanie paczek – 16.12.2016

Pracę zaczęliśmy od wspólnej modlitwy w kaplicy i powitania dwóch nowych uczestniczek – Klary i Ali. Czas na pracę.  Dziś też gościmy dwie pomocne dłonie – Emilkę i Oliwie. Trzeba było pracować zgodnie i bardzo uważnie. Korytarz 2 piętra wypełnił się kartonami, reklamówkami z przyniesionymi darami. 5 głównych stanowisk – 1.produkty mączne, kaszy i cukier; 2 – słodycze, 3 – kisiele, budynie i galaretki; 4 – sosy, olej, kawa, herbata i różne dodatki, 5 – rzeczy chemiczne. Ze wszystkiego, co skrzętnie zostało rozdzielone, stworzyliśmy  6 paczek, z których już dziś jedna została przez życzliwego pana Adama zawieziona. Pozostałe przed świętami trafią do tych, którzy potrzebują. Tak wspólnie pracując uczymy się życzliwości i pomagania innym.

POWRÓT