Puchar “Kryształowa Kula 2018”

011.DSCN2301

Puchar “Kryształowa Kula 2018”

X MISTRZOSTWA WARSZAWY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE  „PUCHAR KRYSZTAŁOWA KULA”

W czwartek 8 lutego na warszawskiej Górce Szczęśliwickiej odbyły się organizowane przez naszą szkołę i Klub Sportowy SNU Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Zawody odbyły się w dziewięciu kategoriach wiekowych. Na linii startu stanęli uczniowie z ponad 10- ciu warszawskich szkół. Zgłoszonych zostało 215 uczestników.

Rywalizacja była zacięta, a różnice w czasach przejazdów między zawodnikami w czołówce naprawdę niewielkie. Mieliśmy najliczniejszą reprezentację, ale pozostałe szkoły wystawiły bardzo silne zespoły. I to właśnie zawodnicy ze Szkoły Przymierza Rodzin, SSP 14, SSP 20, SP 9 STO zdobyli najwięcej medali w konkursach indywidualnych. My walczyliśmy w snowboardzie zdobywając trzy medale: srebrny Maciej Głowacki,  brązowy Mikołaj Pomarański w snowboardzie grupy najmłodszej, złoto Cyryl Sprawka w grupie najstarszej (Cyryl czekał na ten medal 7 lat i się  udało) – GRATULUJEMY!!!

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy drugie miejsce tuż za Szkołą Przymierza Rodzin, a 1444 punktów pozwoliło na to, aby Kryształowa Kula z tabliczką II miejsce w kategorii drużynowej wróciła na Kabaty.

Radość uczestników i duma trenerów podczas dekoracji i wręczania medali, nagród oraz dyplomów była wielka. Flesze aparatów ze wszystkich stron podium dawały znać, że fotoreporterzy są obecni i uwieczniają wszystko to, co dzieje się na Szczęśliwicach.

Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Grzywnie i wszystkim osobom, które włączyły się w profesjonalne przygotowanie i przebieg tego wydarzenia i już odliczamy czas do XI edycji Mistrzostw Warszawy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Tabela wyników wyniki kryształowa kula 2018

POWRÓT