Sanitariusze Miriam pomagają duszom czyśćcowym

1. IMG_0272 (1024x768)

Sanitariusze Miriam pomagają duszom czyśćcowym

W czwartek 3 listopada nasza Wspólnota Dzieci Miriam wybrała się na pieszą wycieczkę do lasu Kabackiego na Grób Nieznanego Żołnierza.

Razem z nami, w wyprawie udział wzięła także siostra Bartłomieja, Pani Ania i Pan Piotr. Droga minęła szybko, ponieważ każdy z nas w drodze modlił się na różańcu za młodych Polaków – patriotów, poległych za Ojczyznę. Po dotarciu na miejsce, położyliśmy znicze na grób, a potem siostra rozdała różańce i wszyscy się pomodlili za zmarłych ze swoich rodzin.

Siostra Bartłomieja opowiedziała o Świętej, która modliła się za dusze cierpiące i dzięki której wiele z nich znalazło się w niebie. Gdy powróciliśmy do szkoły, tam czekali na nas kochani rodzice, którym z radością od razu zaczęliśmy opowiadać o listopadowej wędrówce, w intencji oczekujących na spotkanie z Panem w czyśćcu. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że była to bardzo ciekawa wyprawa.
Oliwia z Mamą

POWRÓT