Spotkanie przed Adwentem na wesoło – 25.11.2016

IMG_8728 (1024x768)

Spotkanie przed Adwentem na wesoło – 25.11.2016

Ciekawskie nosy co i rusz wsuwały się do Wieczernika. Już??? Raz po raz padało pytanie – już możemy??? Jeszcze 15 min., jeszcze 10, jeszcze 5…. Wreszcie, drzwi się otworzyły i wszystkim ukazał się nie codzienny widok. Stoliki ustawione przez całą salę, zastawione pysznościami. Każdy miał swój udział w obfitości stołu przygotowanego przez najstarsze dziewczynki. Oczywiście, najpierw wspólna modlitwa, a po niej cudowny podwieczorek. Nie można się w takim dniu obejść bez gier. Najpierw ochotnicy… Sprawdzenie zręczności… Szybko przybiec z mandarynka na łyżce, potem u mety ją obrać i zjeść. Oj, co to będzie, do kolejnej  zabawy zostali wybrani „nowi”. Raz po raz z korytarza donosił się pisk
i wybuch głośnego śmiechu, a niepokój wypełniał siedzących w sali. Nie lada zadanie… z zawiązanymi oczami, pod przewodnictwem siostry, trzeba było przejść odcinek korytarza. Jakby nie iść, na końcu i tak wylądowało się bosą stopą w misce z wodą. Wspaniale spędzony czas bardzo szybko nam upłynął.

POWRÓT