Spotkanie w Instytucie Współpracy Polsko-Węgierskiej

23 września 2021 roku (wtorek) czworo uczniów z naszej szkoły, którzy w zeszłym roku uczęszczali na lekcje języka węgierskiego, udali się pod opieką Pani Joanny Dziedzianowicz do Instytutu Współpracy Polsko – Węgierskiej im. Władysława Felczaka przy ul. Seweryna Goszczyńskiego 12. Reprezentowali oni szkołę na uroczystej inauguracji nauczania języka węgierskiego.
Goście zostali powitani przez dyrektora Instytutu – Macieja Szymanowskiego oraz Krzysztofa Szczerbę i Agnieszkę Barátkę – nauczycielkę języka węgierskiego. Następnie dla zebranych wystąpiły dwie wokalistki jazzowe: Dorota Curyłło i jej córka Justyna Curyłło. Po występie goście zostali zaprowadzeni do sali, gdzie czekał na nich poczęstunek złożony z pysznych: kanapeczek, babeczek i krówek.
Na koniec każdy uczestnik dostał książkę „Kurier 2020/2021 Informator Instytutu Współpracy Polsko – Węgierskiej im. Władysława Felczaka”.

Było to bardzo miłe przyjęcie w przyjaznej atmosferze.

POWRÓT