Spotkanie w lutym

tort Asi

Spotkanie w lutym

Spotkanie w lutym

W wieczerniku zaległa wielka cisza. Każdy schował się, gdzie tylko mógł się zmieścić. Szykuje się wielka niespodzianka dla p. Asi. Gdy Pani weszła do sali, a tutaj ani żywego ducha… lecz za chwilę rozległo się głośne STO LAT. Każdy wychodził ze swojej kryjówki. Po zdmuchnięciu świeczki urodzinowej wszyscy zostali poczęstowani batonikami. To jeszcze nie koniec…. Dziś też świętujemy imieniny Weroniki, Agaty i Dobrawy. Po radosnym odśpiewaniu życzeń, popłynęła modlitwa różańcowa.

Dziś na naszym spotkaniu dokończyliśmy oglądanie filmu „Charlie i fabryka czekolady”. Każda postać filmu została omówiona, udało się dobrze ocenić postępowanie każdego z bohaterów. Zostało nam hasło: „Rodzina jest najważniejsza i nie zastąpią jej największe bogactwa świata”.

POWRÓT