Spotkanie z “weteranami” Grupy P – 27 października 2017 r.

01.IMG_1171 (1024x768)

Spotkanie z “weteranami” Grupy P – 27 października 2017 r.

Po rozpoczęciu naszego spotkania modlitwą zaśpiewaliśmy 100 lat naszym trzem jubilatkom Zuzi, Weronice i Małgosi. Dziś nasze spotkanie uświetniło swoją obecnością rodzeństwo, a przy okazji nasi absolwenci i „weterani” Grupy P – Ania, Agnieszka i Jakub. Po krótkich wspominkach „jak to było kiedyś i jak się wszystko  zaczęło” inicjatywę przyjęli nasi Goście, Kuba grał na gitarze, a dziewczyny uczyły nas nowych piosenek. Weronika „wierszokletka” zaprezentowała swój wiersz o naszej wspaniałej wspólnocie:

Grupa pielgrzymkowa zawsze do pomocy jest gotowa,

Czasu jej nie szkoda, nawet gdy brzydka pogoda.

Na różaniec spieszy, bardzo się tym cieszy,

Różaniec losuje i dzieci tym raduje.

Z Grupą „P” pielgrzymki są wspaniałe,

A dzieci są miłe i zasługują na pochwałę.

Mnóstwo pielgrzymek mamy i z chęcią na nie ruszamy,

WIĘC CIEBIE TEŻ ZAPRASZAMY.

Jeszcze wspólne zdjęcie, iskierka i czas na pożegnanie. Do zobaczenia, do przeczytania J …

POWRÓT