Susan Mears vice-Mistrzem tabliczki mnożenia!

Susan Mears została vice-Mistrzem Tabliczki Mnożenia!

Jakiś czas temu obie klasy czwarte napisały pierwszy etap Ursynowskiego  konkursu Mistrz Tabliczki Mnożenia. Najlepsza trójka dostała się do drugiego etapu i w środę 5 lutego pojechała do szkoły przy ulicy Wiolinowej na finał konkursu.

Gosia Sołyga, Michał Grzegrzółka i Susan Mears (wszyscy z 4b) w grupie 45 uczniów przez 45 minut walczyli z mnożeniem i dzieleniem. Zadania były trudne, wymagały nie tylko sprawnego liczenia, ale też sprytu i myślenia. Wszyscy uczestnicy po skończeniu konkursu mówili jedno: “było trudne!”.

Nasi uczniowie poradzili sobie świetnie i zdobyli bardzo dużo punktów, a dwoje z nich zajęło nagradzanie miejsca – Michał zajął 9 miejsce, a Susan drugie. Organizatorzy zwrócili też uwagę na to, że w grupie 10 najlepszych osób Susan była jedyną dziewczynką.

Cała trójka zasługuje na miano Mistrzów Tabliczki Mnożenia!

Gratulacje!

POWRÓT