Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dnia 13 stycznia 2022 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie wystąpili uczniowie klas młodszych i starszych w dwóch grupach wiekowych: I – III, IV – VII.

Uczniowie pokazali, że nie tylko potrafią pięknie śpiewać, grać na różnych instrumentach ale również zaprezentować ciekawą choreografię w pięknych świątecznych strojach.

Wykonawcy  prezentowali  repertuar muzyczny  w udekorowanej  gwiazdkami, lampkami, kwiatami sali świetlicowej w otoczeniu zainteresowanej publiczności złożonej z uczniów naszej szkoły. Najprzyjemniej jednak poczuli się, gdy wszyscy włączyli się do wspólnego śpiewu.

Komisja wzięła pod uwagę następujące kryteria: muzykalność, intonacja, dykcja, pomysłowość, oryginalność wykonania.

Rozdanie dyplomów oraz nagród  nastąpi tuż po feriach zimowych.

Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały:  s. Leonarda, s. Edyta, p. Marta Sarnicka, p. Anna Skrzypek, p. Marta Kaźmierczak.