Turniej Odzyskania Niepodległości

W dniach 1-2 grudnia 2018 r. nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin zorganizował XI edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości.

Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2010/2011, orlikach 2008/2009,  młodzikach 2006/2007, trampkarzach 2004 oraz młodsi.

Łącznie w czterech kategoriach wiekowych  wystawiliśmy osiem drużyn z Naszego Klubu.

Piłkarzyki zajęły V i  VII miejsce. Hubert Marynowski został królem strzelców turnieju. Orliki zajęły V i VI miejsce. Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej, zajmując odpowiednio II i IV miejsce, Antek Lorenc został wybrany najlepszym bramkarzem. Trampkarze zajęli IV i V miejsce, a Staś Mańk został Królem Strzelców turnieju.

Pierwsze podziękowania składam na ręce Naszych Sióstr, które swoją obecnością podczas otwarcia, a także przy wręczaniu wyróżnień dla uczestników dodawały otuchy zawodnikom.

Za pomoc w organizacji podziękowania kieruję w stronę rodziców powołanych zawodników jak również niepowołanych zawodników smiley oraz wszystkich uczestników turnieju.

pozdrawiam sportowo w imieniu Zarządu
Tomasz Grzywna

POWRÓT