Uwielbieniowe nabożeństwo różańcowe

1. IMG_1192 (1024x683)

Uwielbieniowe nabożeństwo różańcowe

W sobotnie przedpołudnie 8 października br, członkowie modlitewnej grupy “Dzieci Miriam” pod opieką Siostry Bartłomieji, Siostry Mikołai oraz kilkorga rodziców, udali się do pobliskiej parafii św.Tomasza Aposotoła na Imielinie.

Celem wyprawy dzieci i ich opiekunów było wzięcie udziału w uwielbieniowym nabożeństwie różańcowym pod przewodnictwem ks. prałata Tadeusza Bożełko oraz członków grupy Odnowy w Duchu Św. “Miriam”, która działa przy parafii św. Tomasza Apostoła.

Po niezwykle serdecznym przywitaniu gospodarzy, a zwłaszcza niezastąpionego ks.Tadeusza, dzieci i opiekunowie udali się do kaplicy, aby wspólnie śpiewać i modlić się do Matki Bożej.

Podczas uwielbienia dzieci zostały pobłogosławione oraz namaszczone przez kapłana specjalnym olejkiem radości. Zaraz po tym pomieszczenie wypełniło się pięknym i radosnym śpiewem uczestników, który z całą pewnością można było porównać ze śpiewem anielskich chórów!

Oprócz grupy modlitewnej, kaplica tego dnia musiała pomieścić także wielu świętych i błogosławionych, których orędownictwa przyzywały dzieci i pozostali uczestnicy podczas wspólnej modlitwy.

Sobotnie przedpołudnie 8 października, było nie tylko wspaniałą ucztą dla ducha, ale również i dla ciała, ponieważ po zakończonej modlitwie, na wszystkich czekała wspaniała, słodka niespodzianka pachnąca domowymi wypiekami.

Z radością w sercach i łakociami w kieszeniach wszyscy uczestnicy powrócili do domów.

Mama Agnieszka z Zuzią oraz Mama Agnieszka z Tadziem

POWRÓT