W świecie bajek

W czwartek 11 lutego nasza szkoła zmieniła się nie do poznania. Tego dnia przechodząc przez próg szkoły nie wkraczaliśmy w świat nauki, ale w radosny świat bajek!

Od razu w wejściu czuć było wyjątkową atmosferę: piękne, kolorowe dekoracje, cudowny zapach świeżych pączków, ale przede wszystkim ani śladu uczniów! Korytarze za to były pełne pięknych księżniczek, rycerzy, hobbitów, można też było spotkać biedronkę, misia i pingwina. Nawet na trzecim piętrze czaiły się myszy 🙂

Tego dnia w bajkowy sposób przeżywaliśmy Bal Karnawałowy. Każda z klas w swoim gronie spędziła wyjątkowy czas – nie zabrakło tańców na świetlicy z panią Anią, karnawałowego poczęstunku czy zabaw, gier i filmów przygotowanych przez wychowawców. Było głośno i wesoło!

Bajkowy dzień pozwolił nam odetchnąć od nauki. Miło było spędzić czas inaczej niż na co dzień, pobawić się i pośmiać w gronie klasy.

POWRÓT