W trosce o bezpieczeństwo

01.IMG_5194 (1024x683)

W trosce o bezpieczeństwo

W dniu  7 lutego klasy 6 uczestniczyły w spotkaniu  na temat  zagrożeń. O tym, co grozi przeciętnemu  nastolatkowi na warszawskiej  ulicy, a także  różnorodnych niebezpiecznych stronach internetowych  opowiadał  uczniom pan Piotr Tałałaj inspektor służby celnej. Niegdyś pan Piotr  współpracował   z Monarem, więc  także te doświadczenia  były  przedmiotem jego opowieści oraz tematem  scenek, które ukazywały  różne niebezpieczne  sytuacje i propozycje  zachowania dziecka .

Obecnie jest tych zagrożeń coraz więcej, potrzeba więc  rozsądku i sporej  wiedzy, by nastolatek  nie stał się ofiarą  narkotyków, uzależnienia od  Internetu, czy mafii handlującej ludźmi.

Uczniowie  wysłuchali  prelegenta  z uwagą,  postawili także  wiele pytań.

POWRÓT