Warsztaty “Spotkanie z książką”

W dniu 7 kwietnia 2022 roku w szkolnej bibliotece odbyło się  ,,Spotkanie z książką” prowadzone przez dwoje uczniów z klasy 7 B.

Prezentacja ciekawych pozycji  miała na celu zachęcenie dzieci do promowania czytelnictwa.

Uczniowie klas : 1a, 1b, 1c byli do tego stopnia zaintrygowani prezentowanymi tytułami, że po spotkaniu wypożyczyli z naszej biblioteki wszystkie pozycje.

Na liście przedstawianych książek znalazły się opowiadania oraz powieści:  przyrodniczo  przygodowe,  podróżnicze, detektywistyczne. Dodatkowo w programie spotkania było czytanie fragmentów lektur dla klas pierwszych oraz czas na słodką przekąskę.

Z uwagi na entuzjastyczne prośby uczestników  w planach jest kontynuacja warsztatów pt.:  ,,Spotkanie z książką”.

Do zobaczenia wkrótce!

Książki prezentowali: Julia Tovar – Gierczycka oraz Bartłomiej Pisula