Witaj szkoło! Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Już od samego rana, w środę pierwszego września, w stronę naszej szkoły zaczęli zmierzać uczniowie i nauczyciele. Wszyscy w strojach galowych, dla podkreślenia tak ważnego wydarzenia, jakim jest rozpoczęcie roku szkolnego.

Tradycyjnie spotkaliśmy się w kaplicy na wspólnej Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się za uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły o dobry i owocny rok dla nas wszystkich.

Po Eucharystii wszyscy uczniowie udali się do swoich sal, aby wspólnie z wychowawcą oficjalnie rozpocząć kolejny etap swojej edukacji. Dla niektórych będzie to pierwszy rok w szkole, nowi koledzy, szkolne ławki… na innych czeka trzecia klasa i przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, a na najstarszych – egzamin ósmoklasisty i pożegnanie podstawówki.

Każdy z nas ma swoje wyjątkowe miejsce w szkole, plany do zrealizowania i postanowienia do wypełnienia. Rozpocznijmy zatem ten rok z uśmiechem i nadzieją na nowe przygody, spotkania z przyjaciółmi, ciekawe lekcje i mnóstwo dobrych chwil.

POWRÓT