Wyniki konkursu ALFIK Humanistyczny

Alfik Humanistyczny

Wyniki konkursu ALFIK Humanistyczny

Laureaci:
Oliwia Rozkosz 1 m-ce w kraju, 1 m-ce w wojew.
Anna Frączek 6 m-ce w wojew.

Bardzo dobry wynik:
Klasy 2
Krzysztof Żebrowski, Mikołaj Szaniawski, Maria Gawińska, Julia Raś, Zofia Szeląg, Wojciech Krześniak, Natan Kurosad, Paweł Bańkowski, Olga Skawińska, Maciej Łuc, Rozalia Ślęzak, Nina Kossowska, Barbara Wojczakowska
Klasy 3
Gabriela Filipiak, Paulina Myśliwiec, Stanisław Jankowski, Kacper Górski, Oliwia Miland, Aleksandra Pietrzak, Krystyna Lipiecka, Maksymilian Solarz, Adrianna Kaźmierczak, Tadeusz Rylski, Teresa Dziomdziora, Maria Źrebiec, Maja Kopańska, Mikołaj Dudzik, Bartosz Kosieliński, Anna Głażewska, Aniela Kachniarz, Jakub Saczuk, Karol Średnicki, Krzysztof Sobierajski, Marta Matwijów, Jakub Jaroszewski, Mateusz Bańkowski,
Klasy 4
Jan Gawiński, Anna Łazarowicz, Marta Wilczyńska, Matylda Jaźwiec, Maciej Zych, Błażej Tłaczała, Barbara Wojciechowska, Jakub Witczak, Bartosz Prokop, Łukasz Skorża, Maria Mozer, Alicja Pełka, Dawid Iskra,
Klasy 5
Jan Siennicki, Krzysztof Grabowski, Jerzy Skawiński,
Klasy 6
Nina Marcjasz, Jerzy Szempliński, Bartosz Palmowski, Michał Jażdżyk, Zofia Kuśmierowska, Jerzy Lipiecki,
Dobry wynik:
Stanisław Muszyński, Jacek Jóźwik, Weronika Nowatkiewicz, Agata Czuchraniuk, Maksimus Zimny, Weronika Kondracka, Joanna Marsz, Jan Zabierowski, Michał Sokół, Benedykt Gruszka, Emilia Lipa, Natalia Pusz, Alicja Przybylik, Stefan Gamdzyk, Daniela Spurtacz, Wiktoria Filipiak, Maciej Niemiec

Serdecznie gratulujemy!!!

POWRÓT