Wyniki Konkursu EKO – Planeta

ekoplaneta2

Wyniki Konkursu EKO – Planeta

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-Planeta

3 miejsce, dyplom laureata, oraz nagroda – głośnik – Adrianna Kaźmierczak
wyróżnienie za pracę indywidualną – Piotr Różański

Pozostałe wyróżnienia za test

kategoria MALUCH:

Marta Wilczyńska, Teresa Dziomdziora, Barbara Wojciechowska, Bartosz Jażdżyk, Jakub Witczak, Szymon Skóra, Kacper Górski, Jan Gawiński, Alicja Pełka, Anna Głażewska, Bartosz Prokop, Maria Źrebiec, Aleksandra Pietrzak, Maksymilian Biemans, Wojciech Rola, Joanna Milka, Jan Karaszewski, Matylda Jaźwiec, Gabriela Grzybowska, Amelia Rusiewicz-Rusińska, Barbara Janiak, Mateusz Majewski, Krzysztof Sobierajski, Bartosz Niemiec, Stanisław Jankowski, Maria Sołyga, Aleksandra Straszewska, Stanisław Szczepańczyk, Weronika Wróblewska, Mateusz Bańkowski, Michał Sokół, Andrzej Wyborski, Weronika Płońska, Weronika Nowatkiewicz, Dawid Iskra, Emilia Lipa, Katarzyna Żebrowska, Anna Frączek, Jakub Dołaszyński, Joanna Marsz, Jakub Jaroszewski, Alicja Żukowska, Jan Zabierowski, Zuzanna Dąbrowska, Maria Bosek, Karol Ziołkowski, Maja Kopańska, Krystyna Lipiecka, Karol Średnicki, Łukasz Skorża, Karolina Mondzelewska, Antoni Jarmoch, Karol Gwardys, Agata Czuchraniuk, Oliwia Sokołowska, Anna Mazan.

kategoria ADEPT:

Maciej Niemiec, Jerzy Szempliński, Jan Siennicki, Jan Śpiewak, Wiktoria Wójtowicz, Krzysztof Wojczakowski, Maria Śpiewak, Lena Maksymiuk, Maria Bochenek, Bartosz Palmowski, Teresa Kachniarz, Natalia Maksymiuk, Zofia Kusmierowska, Piotr Różański, Jerzy Lipiecki, Zuzanna Sztarbałło, Jerzy Skawiński, Wiktoria Wielogórska, Jeremi Leski, Filip Buczyński

Wszystkim uczniom gratulujemy!!!

POWRÓT