Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS 2017

logo-multitest-ces

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS 2017

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS 2017

laureat  – Aleksander Piekarski
wyróżnienie – Anna Łazarowicz, Kosma Bernaś, Piotr Różański, Mateusz Średnicki, Maciej Niemiec

Ogólnopolski Konkurs z Jęz. Niemieckiego ALBUS 2017

laureat, nagroda książkowa – Jan Gawiński

laureat – Dawid Iskra, Jakub Witczak

wyróżnienie – Oliwia Rozkosz, Jan Karaszewski, Maksymilian Biemans, Jan Siennicki, Joanna Bieniek, Kosma Bernaś, Nina Marcjasz, Julia Stefańska

Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS 2017

laureat, nagroda książkowa – Błażej Tłaczała, Jan Gawiński, Matylda Jaźwiec, Daniela Spurtacz, Jerzy Szempliński, Michał Jażdżyk, Maciej Niemiec, Bartosz Palmowski

laureat – Barbara Wojciechowska, Stanisław Szczepańczyk, Kazimierz Szempliński, Bartosz Prokop, Oliwia Rozkosz, Alicja Przybylik, Krzysztof Grabowski, Filip Buczyński, Nina Marcjasz, Jerzy Lipiecki, Robert Urbański, Rita Szymczak, Aleksander Piekarski

wyróżnienie – Stanisław Roguwski, Maria Mozer, Maciej Zych, Karolina Szaniawska, Bartosz Niemiec, Andrzej Wyborski, Martyna Walczuk, Dawid Iskra, Kosma Bernaś, Jan Siennicki, Jerzy Skawiński, Jan Sołyga, Michał Mazur, Emilia Pomarańska, Jakub Komendołowicz, Bartosz Wołosz, Maksymilian Modlibowski, Szymon Zajdel

Gratulujemy!

POWRÓT