Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS 2019

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2019

 

Z radością podajemy wyniki konkursu

 

Język Niemiecki

klasy 4   

laureatka – Magdalena Czapska

wyróżnienie – Stanisław Muszyński, Mikołaj Zagrobelny, Jakub Osypowicz

klasy 5   

wyróżnienie – Katarzyna Bieniek

klasy 6   

laureat – Jakub Witczak

wyróżnienie – Matylda Kochańska, Dawid Iskra

klasy 7   

wyróżnienie – Mateusz Burza

Język Polski

klasy 4   

laureaci – Magdalena Czapska

 klasy 5   

laureaci – Mateusz Bańkowski, Anna Głażewska, Zuzanna Zaczek, Bartosz Jażdżyk, Oliwia Sokołowska

wyróżnienie – Paulina Myśliwiec, Magdalena Nowatkiewicz, Kajetan Bernaś, Aleksandra Pietrzak, Oliwia Miland, Agata Czuchraniuk, Maja Kopańska, Stanisław Jankowski, Maria Sołyga, Jan Lubomirski, Zofia Musiał, Krzysztof Sobierajski

klasy 6   

laureatka, nagroda książkowa – Barbara Wojciechowska, Bartosz Prokop

laureaci – Anna Łazarowicz, Julia Malawko, Bartosz Niemiec, Alicja Pełka, Łucja Jakubowska

wyróżnienie – Stanisław Roguwski, Maciej Zych, Karolina Szaniawska, Maria Mozer, Maksymilian Biemans, Dawid Iskra, Anna Frączek

klasy 7   

laureat – Antoni Ślubowski

wyróżnienie – Zuzanna Sztarbałło

klasy 8   

laureaci – Maksymilian Modlibowski, Małgorzata Bosek, Filip Buczyński, Natalia Maksymiuk

wyróżnienie – Emilia Pomarańska, Rita Szymczak, Maja Świerszcz

 

 

Matematyka

klasy 4

laureat, nagroda książkowa – Mikołaj Szaniawski

laureaci – Franciszek Dela, Natan Kurosad

wyróżnienie – Piotr Wojczakowski, Magdalena Czapska, Karolina Żochowska, Wojciech Krześniak

klasy 5

laureaci, nagroda książkowa – Tadeusz Rylski, Krzysztof Johnson, Paulina Myśliwiec

laureaci – Mateusz Filipowicz, Stanisław Jankowski, Bartosz Jażdżyk

wyróżnienie – Maria Sołyga, Joanna Marsz, Kajetan Bernaś

klasy 6

laureaci, nagroda książkowa – Błażej Tłaczała, Jan Gawiński

laureaci – Antoni Jarmoch, Bartosz Niemiec, Dawid Iskra, Bartosz Prokop

wyróżnienie – Barbara Wojciechowska, Maciej Zych, Karol Gwardys, Karolina Szaniawska, Maria Mozer

klasy 7

laureaci, nagroda książkowa – Jan Siennicki, Krzysztof Grabowski

laureat – Krzysztof Wojczakowski

wyróżnienie – Jan Sołyga, Natalia Pusz, Jerzy Skawiński, Maciej Świerszcz

klasy 8

laureaci – Rita Szymczak, Jakub Komendołowicz

wyróżnienie – Szymon Zajdel, Oliwia Latoszek, Michał Jażdżyk, Maciej Niemiec, Maja Świerszcz, Jerzy Lipiecki, Małgorzata Bosek

 

Gratulujemy!!!

POWRÓT