Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Humanistyczny 2017

Alfik Humanistyczny

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Humanistyczny 2017

Ogólnopolski Konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY 2017/2018

Serdecznie gratulujemy laureatom: Stasiowi Jankowskiemu (kl. 4a) i Basi Wojciechowskiej (kl. 5a) zajęcia 1 miejsca w kraju i 1 miejsca w wojew.

Bardzo dobry wynik uzyskali:
Klasy 2
Stanisław Kołaczyński, Jacek Bielecki, Michał Grzegrzółka

Klasy 3
Mikołaj Szaniawski, Magdalena Czapska, Stanisław Muszyński, Maciej Łuc, Zofia Szeląg, Maria Gawińska

Klasy 4
Paulina Myśliwiec, Krzysztof Sobierajski, Tadeusz Rylski, Maria Źrebiec, Kacper Górski, Aleksandra Pietrzak, Bartosz Zdziarski, Adrianna Kaźmierczak, Joanna Marsz, Teresa Dziomdziora, Bartosz Jażdżyk, Zofia Musiał, Jacek Jóźwik, Magdalena Nowatkiewicz, Maria Sołyga, Tadeusz Kwiatkowski, Weronika Wróblewska, Maja Kopańska, Anna Mazan, Maksymilian Solarz, Julia Sienkiewicz, Oliwia Miland, Mateusz Bańkowski

Klasy 5
Oliwia Rozkosz, Dawid Iskra, Anna Łazarowicz, Katarzyna Żebrowska, Anna Frączek, Jan Gawiński

Klasy 6
Emilia Sękowska, Kosma Bernaś, Jan Siennicki, Natalia Pusz, Krzysztof Grabowski

Klasy 7
Jerzy Lipiecki, Maciej Niemiec

Dobry wynik uzyskali:
Małgorzata Król, Paweł Jankowski, Krzysztof Żebrowski, Pola Prądzyńska, Piotr Wojczakowski, Karolina Żochowska, Karol Marynowski, Michał Sokół, Stanisław Roguwski, Bartosz Prokop, Matylda Jaźwiec, Maria Winek, Marcjanna Duszyńska, Zuzanna Sztarbałło, Małgorzata Prochera, Piotr Różański

Życzymy dalszych sukcesów!!!

POWRÓT