Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-Planeta

ekoplaneta1

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-Planeta

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA

Gratulujemy osiągnięcia bardzo dobrego wyniku
Marii Gawińskiej w kat. Maluch,
Bartkowi Prokop w kat. Młodzik
i Jankowi Sołyga w kat. Adept

Poniżej podajemy uczniów wyróżnionych w konkursie:

kategoria MALUCH kl. 3 i 4

Franciszek Dela, Filipowicz Hanna, Tomasz Wyborski, Barbara Winek, Zofia Stankiewicz, Alicja Makowska, Zofia Polkowska, Pola Prądzyńska, Małgorzata Król, Małgorzata Sołyga, Julia Raś, Oliwia Daszewska, Olga Skawińska, Małgorzata Sobierajska, Katarzyna Stoczkowska, Zofia Szeląg, Krzysztof Żebrowski, Hanna Sztarbałło, Maciej Głowacki, Mikołaj Pomarański, Maciej Łuc, Róża Szymczak, Adam Sysik, Aleksandra Swacha, Paweł Bańkowski, Barbara Wojczakowska, Maria Sadrak, Michał Pyciński, Nina Kossowska, Zuzanna Parafiniuk, Maksymilian Kuś, Karolina Żochowska, Mateusz Mroziński, Zofia Mazur, Szymon Kwiatkowski, Tobiasz Karbowiak, Karolina Kiełbowicz, Hanna Parafiniuk, Wiktoria Szambelan, Helena Bosek, Miłosz Majewski, Łucja Rowicka, Emily Romanowska, Igor Komendołowicz, Monika Zerhau, Paweł Jankowski, Błażej Jankowski.

kategoria MŁODZIK kl. 5 i 6

Weronika Płońska, Matylda Jaźwiec, Szymon Skóra, Andrzej Wyborski, Julia Malawko, Joanna Milka, Maria Sołyga, Dawid Iskra, Krzysztof Sobierajski, Teresa Dziomdziora, Kajetan Bernaś, Stanisław Jankowski, Maria Źrebiec, Zofia Musiał.

kategoria Adept kl. 7 i 8

Filip Buczyński, Jerzy Skawiński, Krzysztof Wojczakowski, Kosma Bernaś, Marcjanna Duszyńska, Joanna Bieniek, Cyryl Sprawka, Róża Karnicka.

Serdecznie gratulujemy!!!

POWRÓT