Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

W środę 19 czerwca nadszedł dzień  zakończenia roku szkolnego. Tego poranka o godzinie 9 ks. Dariusz odprawił Mszę św., która była modlitewnym podsumowaniem całorocznego wysiłku uczniów i nauczycieli.

Po Mszy św. siostra Gabriela złożyła rodzicom podziękowanie za  współpracę, zaufanie, nauczycielom zaś i uczniom  za wysiłek i trud każdego dnia. Pięknie i radośnie zabrzmiały śpiewane w kaplicy pieśni. To najpiękniejsza  chwila, która wydaje się najbardziej upragnioną przez  tyle pochmurnych poranków i trudy rozmaitych codziennych zmagań.

Po zakończeniu Mszy wszyscy uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami, którzy przekazali im  świadectwa ukończenia klasy oraz liczne nagrody za  konkursy, w których  brali oni udział w tym roku szkolnym.

Słowa życzeń i  podziękowań popłynęły pod adresem  nauczycieli. Uczniowie usłyszeli serdeczne życzenia  udanych i jak najdłuższych wakacji oraz czasu spędzonego bezpiecznie i pod opieką swoich Aniołów Stróżów. A także  słowa, by  otworzyli oczy i przystąpili  do realizacji swoich marzeń! „Nie ma wielkiego czynu, który by nie powstał z czyjegoś wielkiego marzenia”!

POWRÓT