Złoty medal Karoliny Szaniawskiej w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w skokach przez przeszkody

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIIc Karolina Szaniawska zdobyła w zawodach jeździeckich rozegranych w dniach 6-8. września 2019 r. w Warce złoty medal Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

Jest to drugi z kolei złoty medal zdobyty przez Karolinę w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w tej dyscyplinie, jednak w zeszłym roku wygrywała rywalizację w kategorii dzieci na kucach (o najniższym wzroście – do 130 cm w kłębie), a tym razem już w kategorii dzieci (11-14 lat) na dużych koniach.

Do rywalizacji w tej kategorii przystąpiło w tym roku 18 par i była ona bardzo wyrównana. Po 2 półfinałach i 2 przejazdach finałowych na pierwszym miejscu ex aequo znalazło się 5 par, w tym Karolina startująca na koniu o imieniu Halogen. Medalistów wyłoniła dopiero tzw. rozgrywka – czyli konkurs ścigany rozegrany w wyjątkowo trudnych deszczowych warunkach. Karolina i Halogen wystartowali jako ostatni ale osiągnęli wśród bezbłędnych przejazdów najlepszy czas (o 0,02s szybszy od kolejnego).

Gratulujemy!

POWRÓT