Zobacz, ja też potrafię – 18.11.2016

IMG_8703 (1024x768)

Zobacz, ja też potrafię – 18.11.2016

Grupa pielgrzymkowa nie tylko bawi się i wędruje. Dziś czeka nas solidna praca. Pudła już przygotowane, cóż za zagadka w nich się kryje – zastanawiał się nie jeden uczestnik. Ciekawość musi trochę poczekać, ponieważ …. Oczywiście, kolej na imieniny Karoliny. Gromkie „ życzymy, życzymy” zagryzione smakołykami znacząco poprawiło wszystkim humory
i dodało sił do pracy. Szybko utworzyły się 4 pracujące zespoły. Pudła tryumfalnie otwarte i zadanie niczym rozwiązywanie matematyki.  Najpierw sortowanie odzieży rodzajami, potem na dziewczęcą i chłopięcą, a na końcu układanie rozmiarami i ….. składanie w kostkę.  Och… nie lada to zadanie, ale wszystkim robota kipiała w rękach. Nawet najmłodsi świetnie sobie radzili. Powstały 4 nowe uporządkowane pudełka z odzieżą do oddania w dobre ręce. Zatem nowa sprawność zaliczona, od dziś wszyscy mogą być mianowani na super pomocników. Maja i Dobrawa wspólnie
z p. Asią dzielnie walczyły z balonami i dyniami dekorując salę widowiskową do Balu Jesiennego.

POWRÓT