Zwycięstwo naszych uczniów w zawodach przełajowych WOM

1 października 2021r. reprezentacja szkoły  dziewcząt i chłopców wzięła udział w zawodach sztafetowych biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Szkołę reprezentowały trzy sztafety: dziewczęta i chłopcy kl. VII-VIII oraz chłopcy kl. V-VI. Wszystkie wystawione składy zdobyły miejsca na podium.

Dziewczęta z kl. VII-VIII były bezkonkurencyjne i pokonały wszystkie ursynowskie szkoły zajmując I miejsce.

Chłopcy z kl. VII-VIII zajęli II miejsce a Z KL. V-VI-  III miejsce.

Dziewczęta wygrywając mistrzostwo Ursynowa reprezentowały szkołę i dzielnicę na warszawskich biegach przełajowych, które odbyły się 12 października na terenie AFW.

Wśród 15 najlepszych reprezentacji poszczególnych dzielnic z całej Warszawy dziewczęta wywalczyły V miejsce.

Jest to ogromny sukces biorąc pod uwagę, że nie jesteśmy szkołą sportową a rywalizowałyśmy właśnie z takimi szkołami.

Na sukces przyczyniły się : Aleksandra Wardyn, Julia Sienkiewicz, Karolina Skóra, Róża Szymczak, Zofia Polkowska, Pola Prądzyńska, Oliwia Daszewska, Klara Rucińska, Nina Kossowska.

Nasi finaliści w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży - wrzesień 2021